Martingale zagrać w sporcie Martingale zagrać w sporcie - Martingale jest pionierem strategii gry, zarówno w sporcie i zakładów i kasyn online. Przeczytaj także o użyciu w kasynie strategię martingale.

Istnieje wiele różnych strategii gry , niektóre są lepsze , inne gorsze . Niektóre mogą ubiegać się gier w kasynie może być również stosowana tylko do innych zakładów wzajemnych . Idealnym sposobem , aby wybrać ten właściwy , próby i próby . Jeśli uważasz, że to zbyt drogie , zalecamy wypróbowanie odpowiedni gra strategiczna za darmo . W tym przypadku , możesz odwiedzić naszą stronę internetową gry online . Wiele strategii mogą być wykorzystywane wyłącznie do zakładów online , zagrać przeciwko nam w bukmacherzy High Street, przynosi także wiele korzyści .

ciąg Fibonacciego

System ten nazywa się w zależności od jego odkrywcy i jest najczęściej stosowany w ruletkę . Pod pewnymi warunkami , może być również stosowany do zakłady sportowe. Podstawą systemu jest znane Fibonacciego o numerach 1 , 2, 3 , 5 , 8, 13, 21 , 34 Liczby te , ustalimy w grę zakłady sportowe i nie sportowe lub sportowców, którzy zakład. Zacznijmy na numer jeden i postawić 1 € . Zakład ten będzie postawić aż traci . Moment tracimy , Stawiamy € 2 , jeśli wygra wrócę do sagi € 1 i jeśli stracisz nadal ciąg Fibonacciego i Stawiamy 3 € . Ponownie,zasadą jest, że jeśli wygramy , wrócimy do remisu 1 € , a jeśli przegrasz nadal z rzędu w grę za 5 €. Jeśli 5 € , aby wygrać , mamy zamiar postawić za € 2 , jeśli nadal z rzędu wygrał zakład za € 8 . Jeśli wygrasz zakład za € 8 , mamy zamiar postawić za € 3 , kiedy idziemy do porażki z rzędu w grę za € 13 . U wygrał zakład za € 8 porusza się założyć, 5 € , u tracą przenieść z rzędu w grę za 21 € . U postawić do € 21 w przypadku wygranej, możemy wrócić do zakładu za € 8 , jeśli zgubiliśmy się w rzędzie na zakład 34 € . U Win wstawka € 34 , przeniesiemy się do zakładu o 13 € , z odsetek ruszamy na początku serii Fibonacciego i ponownie stawiamy 1 € .

Ogólnie rzecz biorąc, oznacza to, że w tym systemie Przejście każdego stracił jeden krok do przodu z rzędu , aw przypadku wygrania dwóch biegów wstecznych . Każde zwycięstwo , wyrównując w ten sposób poprzednie porażki.

Wskazówka : początkowy zakład , niekoniecznie € 1 , można użyć wielokrotności . Np. . 10 , 20, 30 , 50 , 80 , 130 , 210 i 340

Wskazówka : Spójrz na wykorzystaniu Fibonacciego ruletkę w kasynach

Bukmacherzy Recenzje bukmacherzy Bonusy Strategie zakładów Zasady zakładów
Rada i Typy Zakłady Terminologia Zakłady Historia Prawdopodobieństwo zakładami Zakłady w internecie​

Życzymy dużo szczęścia i nagrody w zakładów online.

Inne języki:

Fibonacci ve sportovním sázení Systém Fibonacci v športovom stávkovanie Fibonacci-System bei Sportwetten Fibonacci w zakładach sportowych Rendszer Fibonacci a sportfogadás Система Fibonacci в спортивных ставках Fibonacci in scommesse sportive Système de Fibonacci dans les paris sportifs La Fibonacci en las apuestas deportivas De Fibonacci in sportweddenschappen Fibonacci vedonlyönti Fibonacci i sportsvæddemål The Fibonacci in sports betting O Fibonacci em apostas desportivas Fibonacci i sportsspill Fibonacci i sportspel Σύστημα Fibonacci στα αθλητικά στοιχήματα