Fibonacci w zakładach sportowych Fibonacci w zakładach sportowych - ta strategia się włoski matematyk, po których jest również nazwę. To jest czasami nazywane również ciąg Fibonacciego. Czytaj także o użyciu strategii Fibonacciego w kasynach.

Martingale w zakładach sportowych w oparciu o klasyczny układ bazowy Martingale, takie jak kasyn, gdzie wygranej utraconych pieniędzy tylko z nieznacznie różnymi zasadami. System Martingale może korzystać każdy punter, kto jest zarejestrowany w niektórych bukmacherów. Z wyborem najlepszych bukmacherów, które pomogą Ci na bukmacherzy online, w którym można przeczytać każdy bukmacherów i odpowiednią opinię. Będziemy współpracować z co najmniej padesátinásobkem minimalnego zakładu. Dlatego też, jeśli Minimalna stawka wynosi 1 €, trzeba mieć co najmniej 50 €. Jeśli minimalna kwota zakładu 10 €, mamy co najmniej 500 €, i tak dalej. Możemy także używać go na powitanie premie podczas rejestracji, a tym samym dla bukmacherów posiadamy wkład drastycznie zmniejszona. Aby wybrać najlepsze bonusy, premie odwiedzić bukmacherów.

Po zakończeniu wszystkich koniecznych spraw, takich jak rejestracja do bukmacherów i wpłacić pieniądze, możemy rozpocząć grę. Stawiamy nasz pierwszy zakład w zakładach przy minimalnej wpłaty. W przypadku utraty pierwszego wartość zakładu podzielona przez kurs innych zakładów, z których odjąć od początku jednym. W praktyce, drugi wynik będzie następujący:

Jesteś zapisany podstawę € 500, które podzielone przez 50, a więc był to pierwszy zakład zakład 10 €.Drugi zakład to 1.6 Oczywiście, z którego wcześniej odjąć jeden, i pozostawił nam szybkość 0,6. Teraz podzielić pierwszy pakiet (10 €) i skorygowane szanse uzyskania numeru 16,60 (10/0.6). W drugim stosie, musimy postawić € 16.60, wszyscy sprawdził, i zaczął od nowa, z czystym kontem.

Co zrobić, gdy ponownie stracić?

Jeśli stracisz następny zakład, więc w zasadzie nic się nie dzieje i ponownie system kontynuuje. Znajdziemy nowy zakład, w którym chcesz, aby ponownie postawić i dostosować tempo przez odjęcie tych. Zakładamy więc, że po raz kolejny pozycją 01.06, odjąć 1 od niego i skręcamy w lewo pozycji 0,6. Teraz liczą postawioną kwotę na pierwszym i drugim meczu i stracił przez podzielenie skorygowana naszą stawkę 0,6. W praktyce będzie to wyglądać tak:

€ 10 (pierwszy zakład) + € 16.60 (drugi zakład), podzielona przez 0,6. 26.60 / 0,6 = 44,30 W trzecim stawka zakładu to kwota € 44.30 oraz w przypadku wygranej rozpoczęcia z czystym kontem.

Ta operacja może być powtarzana aż do 5 razy, w przypadku, gdy kurs będzie postawić co najmniej 6,1 Ten system, mamy pewność, że nawet w przypadku czterech kolejnych strat i jednej wygranej, nadal jesteśmy na zero, i możemy kontynuować. Tylko w przypadku porażki z rzędu, piąte, tracąc wszystko. Mówimy tu oczywiście tylko o najgorszym scenariuszu. W przypadku jakichkolwiek wygranych do sklepu plus kwota wygrał w "banku" i zaczynamy cały system od podstaw, z najniższą kwotę zakładu, która została ponownie obliczona przy założeniu, że wszystkie banki podzielić przez 50, a okazuje się, że ilość pierwszego zakładu.

Porada: Określ kwotę (Bank), w którym po osiągnięciu wybrać część pieniędzy w systemie będzie kontynuowana.

Wskazówka: zakłady na mecze indywidualnie jesteś bardziej prawdopodobne nie stracić 5 razy z rzędu, niż gdy zakłady w wielu grach.

Bukmacherzy Recenzje bukmacherzy Bonusy Strategie zakładów Zasady zakładów
Rada i Typy Zakłady Terminologia Zakłady Historia Prawdopodobieństwo zakładami Zakłady w internecie​

Życzymy dużo szczęścia i nagrody w zakładów online.

Inne języki:

Martingale ve sportovním sázení Systém Martingale v športovom stávkovanie Martingale System bei Sportwetten Zakłady Martingale w sporcie Martingale rendszer sportfogadás Martingale ставки в спорте Le scommesse Martingale nello sport Martingale système dans les paris sportifs Las apuestas Martingala en el deporte Martingale in sportweddenschappen Martingale vedonlyönti urheilu Martingale betting i sport The Martingale betting in sports As apostas Martingale em esportes Martingale betting i idrett Martingale betting på sport Σύστημα Martingale σε αθλητικά στοιχήματα