Zasady European Roulette Zasady European Roulette - W European Roulette, gracz stara się przewidzieć, który wyląduje liczba gniazdo na kuli ruletki. Ta ruletka jeobsahuje numery od 1 do 36, a liczba 0 Numery na ruletce są albo czerwony lub czarny kolor i numer "0" jest zielony.
Zasady Francuska ruletka Zasady Francuska ruletka - ruletka francuska ruletka z pojedynczym zerem, zawierające 36 numerów i jedno zero. Francuski ruletki, w przeciwieństwie do innych gatunków, inaczej oznaczony płótno.
 

Amerykańska Ruletka jest dwa zera ruletka składający się z 36 cyfr. Główną cechą , która odróżnia ją od innych American Roulette jestpodwójne zero . Kasyno daje również większą szansę na wygraną procent zysku . Gaming pokładzie ruletkę i znajdują się na tej stronie , gdzie są zera . Inne znaki są takie same, ruletka z wersji francuskich i europejskich . Kolejną różnicą można znaleźć w mniejszym kole ruletki , gdzie są umieszczone naprzeciwko siebie prosty zera i podwójne zero .

Jak grać w amerykańską ruletkę
Wybrać żądaną wartość żetonu i włóż go do pola , na którym chcesz postawić . Przed rozpoczęciem gry , można wycofać postawiony żeton ze swoimi i ewentualnie wymienić na inny , lub wkleić go w inne miejsce . Po ukończeniu swoje zakłady , zakręć ruletką wybrać , w języku angielskim " Spin" , aby uruchomić grę runda " ruletka " . Po ukończeniu w ruletkę można zobaczyć wynik , a zatemewentualne wygranej lub przegranej .

Zakłady zasady w ruletce amerykańskiej
W zakłady American Roulette mają kilka opcji , które różnią się przede wszystkim obejmujących różne obszary pola gry , a każde pole .

Układ pól bukmacherskie

Amerykańska ruletka zasady
 
Oznaczenie Zakład Opis
    Wewnątrz zakłady
1. Dokładnie postawić Chip może postawić na poszczególnych numerów, w tym zero lub podwójne zero. Token rozważyć, tuż pod numerem.
2. Podział zakład Regeneracja umieścić na dowolnych dwóch sąsiednich liczb, tak, że jest umieszczony na linii podziału między nimi.Dotyczy to również sąsiednią zero lub liczby przylegających do zera.
3. Postaw na nawy Postaw obejmuje trzy numery.Żeton umieszcza się na zewnątrz, na linii granicznej, oprócz trzech analogicznym numerycznej serii.
4. Zakład rogu Zakład ten obejmuje cztery numery i Stawiamy więc, że Chip jest umieszczony na skrzyżowaniu czterech liczb.
5. Postaw na pięć Zakład ten obejmuje numery 0,00, 1, 2 i 3 Token rozważyć poza linię graniczną na stole, liczby 0 i 1.
6. Postawić na serii Zakład ten obejmuje dwa zakłady nawy czyli sześć liczb.Regeneracja uważamy najbliższy linii granicznej stołu, gdzie linia podziału na dwa rzędy.
    Zakłady zewnętrzne
7. Zakład kolumna Na krótszym boku stołu, w którym zaznaczono obszary 2 do 1 Zakład ten obejmuje 12 numerów na całym obszarze, z wyjątkiem 0 i 00
8. Postaw na dozen Postawić zakład na jednym z pól oznaczonych 1,12, 2,12 3.12 i będzie ona obejmować odpowiednie 12 numerów.
9. Zakłady czarno-czerwony, parzysty-nieparzysty, wysoki-niski Postawić zakład w jednym polu, na dłuższym boku stołu. Każdy zakład obejmuje połowę tabeli, czyli 18 numerów, z wyjątkiem zera.

 

Pokrywy chipowe Zakład Zwycięstwo
1 numer Dokładne zakłady 35 : 1
2 numery Podział zakład 17 : 1
3 numery Postaw na przejściu 11 : 1
4 numery Zakład rogu 8 : 1
5 numerów Postaw na pięć 6 : 1
6 numerów Postaw na serii 5 : 1
12 numerów Postaw na kilkanaście lub kolumnie 2 : 1
18 numerów Zakłady Red / Black, Even / Odd lub Low / High 1 : 1

Życzymy dużo szczęścia grając w ruletkę amerykańską 

Inne wersje językowe:

Pravidla Americké rulety Pravidlá Americkej rulety American Roulette-Regeln Amerykańska ruletka zasady American Roulette szabályok Американская рулетка Правила Regole della Roulette americana Règles Roulette américaine Reglas de la Ruleta americana Amerikaanse roulette regels American Roulette säännöt American Roulette Regler American Roulette Rules Regras Roleta Americana American Roulette Regler Amerikanskt Roulette Regler Κανόνες Αμερικάνικη Ρουλέτα