Zasady American Roulette Zasady American Roulette - ruletka amerykańska Główną cechą, która odróżnia ją od francuskiej i europejskiej podwójnej rzeczywistości nula.Tato przynosi przewagę kasyna na wyższy procent zysków.
Zasady European Roulette Zasady European Roulette - W European Roulette, gracz stara się przewidzieć, który wyląduje liczba gniazdo na kuli ruletki. Ta ruletka jeobsahuje numery od 1 do 36, a liczba 0 Numery na ruletce są albo czerwony lub czarny kolor i numer "0" jest zielony.

Francuska ruletka do gry w kości tabela zawiera 36 numerów i jedno zero. W porównaniu do innych rodzajów ruletka , ruletka Francouzká inaczej oznakowane i rozmieszczone , a sam stół gry ruletka jest po przeciwnej stronie , że ma rację . W francuskiej ruletce jestwiększa szansa na wygraną niżamerykański lub europejski , ze względu na fakt , że w zakłady w stosunku gracza 01:01 traci jeśli stracisz tylko połowę zakładu , jeślipiłka spadnie do zera . Stan gry nazywa się " La Partage " .

Jak grać w ruletkę francuską
Wybierz procesor lub żetonów w pożądanych wartości i umieścić je na stole gry wymagane pola lub pól . Rozkład można dowolnie regulować , aż kołowrotku ruletki . Po zakończeniu licytacji , kliknij w ruletkę wirowania , w języku angielskim " Spin" .

Zasady zakładów francuskiej ruletce
Zakłady w ruletkę są podzielone na sekcje , że każde miejsce w tabeli gry w kości . Każdy zakład obejmuje pewną liczbę punktów , a tym samym zwiększa lub zmniejsza prawdopodobieństwo wygranej i kwotę zysku .

Francuska ruletka zasady
 
Oznaczenie Zakład Opis
    Wewnątrz zakłady
1. Dokładnie postawić Układ może być postawione na każdym indywidualnym numerem, w tym zero (0).Chip jest umieszczony bezpośrednio na indywidualny numer.
2. Podział zakład Układ może być postawiona na dowolnych dwóch sąsiednich liczb, umieszczając linię oddzielającą. Należy pamiętać, że chip może być również wprowadzony na linii dzielącej zero (0) i 1, 2 i 3.
3. Postaw na nawy Zakłady street obejmują trzy numery.Chip jest umieszczony na zewnętrznej granicy linii roulette tabeli, obok odpowiedniego rzędu trzech numerów. Należy zauważyć, że zakłady ulicy może być również umieszczony na 0,1 do 2, 0, 2 i 3.
4. Zakład rogu Zakłady narożne obejmują cztery numery.Chip jest umieszczony w miejscu przecięcia z czterech cyfr. Można również postawić na 0, 1, 2 i 3Żeton umieszcza się na prawej górnej granicy linii roulette tabeli między 0 i 3.
5. Postawić na serii Zakład linii obejmuje dwa zakłady nawy czyli sześć różnych numerów w dwóch rzędach po trzy numery.Chip jest umieszczony na zewnętrznej granicy linii roulette tabeli, gdzie przecinają linii dzielącej te dwa wiersze.
    Zakłady zewnętrzne
6. Zakład kolumna Na krótkim boku roulette tabeli znajdują się trzy nieoznakowane pudełka. Chip w jednym z tych pól, należy zaznaczyć wszystkie dwanaście numerów nad nim (z wyjątkiem 0).
7. Postaw na dozen Można postawić na grupę dwunastu numerów poprzez umieszczenie żetonu na jednym z trzech pól oznaczonych P12 (równą 1 12), M12 (odpowiednik 2nd 12) i D12 (równą 3 12).
8. Zakłady czarno-czerwony, parzysty-nieparzysty, wysoki-niski
Postawiona w jednym z tych pól obejmuje połowę numerów stole ruletki (z wyjątkiem 0). Każde pole obejmuje 18 numerów. 
Czerwony / czarny: Postaw zakład w polu z czerwonym lub czarnym symbolem. 
Even / Odd: Postaw zakład w polu oznaczone para (jeszcze) lub osłabić (nieparzyste). 
Najwyższa / najniższa cena: Postaw zakład w polu oznaczone manque (1-18) lub Pass (19-36) numery.

 

Pokrywy chipowe Zakład Zwycięstwo
1 numer Dokładne zakłady 35 : 1
2 numery Podział zakład 17 : 1
3 numery Postaw na przejściu 11 : 1
4 numery Zakład rogu 8 : 1
6 numerów Postaw na serii 5 : 1
12 numerów Postaw na kilkanaście lub kolumnie 2 : 1
18 numerów Zakłady Red / Black, Even / Odd lub Low / High 1 : 1

Życzymy dużo szczęścia grając Francuska ruletka. 

Inne wersje językowe:

Pravidla Francouzské rulety Pravidlá Francúzskej rulety Französisch Roulette Regeln Francuska ruletka zasady Francia rulett szabályok Французская рулетка Правила Regole Roulette Francese Règles Roulette française Reglas de la Ruleta francés De regels van de Franse Roulette Ranskalainen ruletti säännöt Fransk Roulette Regler French Roulette Rules Regras Roleta Francesa Fransk Roulette Regler Fransk Roulette Regler Οι κανόνες Γαλλική Ρουλέτα