D' Alembert jest bardzo proste , popularne i stosunkowo przyjazny system zakładów w ruletce . Jeśli szukasz strategii ruletkę , które najczęściej zamarza do portfela , system d' Alemberta .

D' Alembert System gry składa się z zakładów stwardnienia na kolorach ( czerwony i czarny) lubnawet i dziwne , jak w przypadku innych systemów do gry w ruletkę . W porównaniu do strategii Martingale , a niepodwojenie depozytu w przypadku strat ,kaucja wzrasta zaledwie o jedną jednostkę .

Zasada

Zasada d' Alemberta stawia na kolory , tj. czerwony lub czarny . Ponownie, system ten może być stosowany w innych zakładach prostych (małych lub dużych ilościach parzystych lub nieparzystych ), które są płacone przez stosunku 1:1, jak w pewnych innych systemach gier.

Zaczynamy następnie postawić jedną jednostkę do wyboru koloru . Jeśli wygramy w swoim pierwszym meczu , "cykl", koniec i zacząć od nowa , stawiając jedną jednostkę . Jeśli przegramy , Założę się, w kolejnej rundzie o jeden więcej, jeśli wygramy, Założę się, mniej niż jedna jednostka ostatniego zakładu . Wynika z tego , że gdy wygrywasz , tym większa , jeśli stracisz ,niższa kwota .

Przykład użycia d' Alembert

Postawisz 1 zł - tracisz - możesz postawić 2 dolary

Państwo stawia $ 2 - stracić - postawisz 3 dolary

Państwo stawia $ 3 - tracisz - postawisz 4 dolary

Stawiasz 4 dolary - zwycięstwo - postawić 3 dolary

Państwo stawia $ 3 - tracisz - postawisz 4 dolary

Stawiasz 4 dolary - zwycięstwo - postawić 3 dolary

Państwo stawia $ 3 - wygrywasz - postawisz 2 dolarów ....

 Celem systemu d' Alemberta wygrywa , jeśli to możliwe , z najwyższą kwotę i odwrotnie stracić pieniądze w ilościach tak niskich jak to możliwe . Ta strategia ruletka jest tak dużo milsze do portfela graczy Martingale , niż to konieczne .

U D' Alembert System , należy wybrać odpowiednią ilość , aby rozpocząć . Wtedy , że udało nam się wrócić do początku wzgl . wprowadzają serię do punktu, w którym ponownie możemy liczyć początkową kwotę . Ilość naszych wygranej zależy tylko od długości serii i osadzony początkowej sumy .

System ten został nazwany na cześć francuskiego matematyka Jean le Rond d' Alemberta .

System D' Alembert jest korzystny długotrwałego opłacalny serii, które czasami może wystąpić sytuację przeciwną , ale ponieważ nie jest normalny system gry nie jest całkowicie niezawodne.

Życzymy dużo szczęścia w użyciu strategii d'Alembert ruletkę.

Inne wersje językowe:

Ruletní systém d'Alembert Ruletový systém d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert d'Alembert