Fibonacci jest bardzo rozpowszechniona i popularna ruletka system zakładów, które działa na zasadzie box- tykanie . System oparty jest na bardzo wyrafinowane Fibonacciego .

Zakłady przez system Fibonacciego

Po pierwsze, możemy wybrać kolor , który będzie zakład i postawić jeden procesor . W przypadku procentowego wpisu pierwszego numeru serii Fibonacciego , tj. numer "1" . W przypadku utraty na następnej kolei napisać koniec linii ponownie ,numer " 1 " . W kolejnej rundzie możemy podnieść zakład na dwa układy o 1 1 . W przypadku dalszych strat , zostanie przelana na koniec serii "2" i postawić trzy żetony (o 1 +2) . W czasie pomyślnym obrocie , uderzyć dwa ostatnie numery seryjne i obstawiamy znów sumę liczb podanych w zeszłym . Fibonacci zapewnia nas, że w dziesięciu kolejkach, tylko musimy wygrać tylko 4 razy , a nie w kolorze czerwonym. Wpisy będą wystarczające ołówek do papieru .

Zasada Fibonacciego

Fibonacci serii 1 , 1, 2 , 3, 5 , 8, 13 , 21, 34, 55 , 89 , 144 , 233, 377 .. , Tak jest zawszesumą dwóch liczb w wierszu.

Numer zaczyna się od liczby 1 ,następna liczba w serii zawsze obliczany jako suma dwóch poprzednich numerów. Ponieważ przed (pierwszym) lider nie liczba ,druga liczba jest obliczana jako 0 + 1 = 1, to jużliczba standardzie kontynuuje: trzecia liczba 1 + 1 = 2 ,czwarty numer 1 + 2 = 3, itd.

Sadząc ,stosowanie prostych zakłady , jak większość z najbardziej znanych systemów . Gracze zazwyczaj postawić na swoim ulubionym kolorze ( czerwony lub czarny ) , jak również możesz, ale założę inne zakłady małe wielkości , a nawet - nieparzystych prostych , które mają stosunek wypłat 1:1.

Fibonacciego system gry mogą być wykorzystywane do innych gier w kasynie , niż tylko na ruletkę. Fibonacci szereg , posiada niską początkową postęp , jednak gwałtownie wzrosła wzrasta.

Coś z historii serii Fibonacciego

Leonardo Fibonacci jestśredniowieczny włoski matematyk , który żył na przełomie lat 12. i 13 wieku . Znany był także jako Leonardo Pizy , Leonardo Pisano , Leonardo , Leonardo Bonacci Bigollo , czy tylko Fibonacciego . Już jako mały chłopiec Fibonacciego często podróżował z ojcem , Guglielmo , który chciał mieć syna nabywców . Na drodze do przekonania korzyści z cyframi arabskimi w arytmetyce . Później przyczynił się do stosowania cyfr arabskich w Europie, które do tej pory były stosowane cyframi rzymskimi. Jej nazwa pochodzi od niego zwany ciąg Fibonacciego . Seria Fibonacciego rzeczywiście występuje w naturze - na przykład dynamika reprodukcji królików ,rozmieszczenie nasion w kwiat słonecznika , itp.

Życzymy dużo szczęścia przy użyciu strategii Fibonacci w kasynie online.

Inne wersje językowe:

Fibonacci Ruletový systém Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci Fibonacci