Gra System Labouchere jest bardzo prosta do zrozumienia , i udało nam się osiągnąć bardzo dobre wyniki . Do jego zalet jest bardzo popularny wśród graczy . Totrochę jak system gry Fibonacciego . System ten może również, przez pseudonimem " haczykiem " i jest najczęściej używany , aby postawić na kolor.

Zasada Labouchere

Podstawa jest dowolnie długich ciągów liczb , gdzienastępna liczba jest zawsze wyższa niż poprzednio ( np. serii 1 , 2, 3 , 4 , 5, 6). Kwota zakładu jest zawszesumąpierwszy iostatni numer w serii . Jeśli wygrasz zakład , więc skreślić pierwszy i ostatni zakres cyfrowy . Jeśli przegrasz, dodasz kwotę zakładu jako numer ostatniej linii.

W przeciwieństwie do innych systemów gier można korzystać z systemu Labouchere na inne gry , więc można wypróbować i ruletka .

Statystyki systemu Labouchere

System Labouchere matematycznie prawdopodobnie nie opisuje bo to nie jest do końca możliwe, ale system jest taki sam jak Fibonacciego . Ten system jest wzrost nawet na nieokreślony okres czasu , ale także lokalne spadki , znane jako systemu Martingale .

Przykład :

Zapisać na papierze o numerze 1 , 2, 3 , 4 , 5, 6

Pierwszy zakład jest więc 1 +6 = 7 żetonów . Stracić .

Terazserii 1 , 2, 3 , 4 , 5, 6 , 7. Tak postawisz 1 +7 = 8-te Wygrać . Wykreślić pierwszy i ostatni numer linii .

TerazSeria 2 , 3, 4 , 5, 6 Założę się, że jest 2 +6 = 8 żetonów .

i tak dalej ...

Labouchere ma wyraźną przewagę , że jeśli trzymać utrata masy ciała i na tym samym poziomie , zawsze wyjdzie do przodu. Wyważona rozgrywka , wystarczy wygrać tylko jeden mecz z trzech.

Labouchere ma inne odmiany , są Labouchere i dziesiątki Labouchere na obu kolorach . Zostaną one opisane w innym artykule oddzielnie.

Życzymy dużo szczęścia przy użyciu systemu Labouchere w gry w ruletkę .

Inne języki :

Systém Labouchere v ruletě Ruletový systém Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere Labouchere