Strategia Martingale na zakłady gier losowych ,wariant podstawowy obejmuje gry, w których , jeśligracz wygrywa zakład deblu (np. zakładów koloru reguły ) . Martingale wymaga podwojenia zakładu , jeśli stracisz w ostatniej rundzie . W przypadku wygranej z zawodników stracił swoje pieniądze nawet z pierwotnej kwoty zakładu dodatkowego . Chociażstrategia wygląda kuszące , w rzeczywistości, byłoby korzystne tylko wtedy, gdy gracz posiadał fundusze nieograniczone . System wychodzi szereg praktycznych problemów , takich jak górna granica dopuszczalnych zakładów , że jego zastosowanie w kasyn jeszcze bardziej ograniczona. Czasami stwierdza się, żepowodem, dla ograniczenia zakładów w kasynie jest tylko ograniczenie zawodników grających systemem martingale jednak, że założenie to jest błędne . Ten gracz nie ma długoterminową przewagę nad wszelkimi innymi matematyczny systemów zakładów , a nawet całkowicie wobec zakładów , które nakładają przypadkowych .

System Martingale jest zatem możliwe , aby zmniejszyć przewagę kasyna online i na niego oko " slam " , ale tylko w krótkim okresie .

Przykład użycia:

Wyobraź sobie, że musisz postawić w 6300 . Stawiasz 100 na pierwszym spin. Gdy tracisz , postawisz 200 na drugim spinie , jeśli inny 400 wygrał trzeci, czwarty 800, 1600 i 3200 na piątej do szóstej .

Na przykład , jeśli wygrasz po pierwszym spinie , otrzymasz 100 dodatkowych Martingale i zacząć od nowa .

Na przykład , jeśli stracisz 100 po pierwszym spinie i wygraj 200 na raz , można wrócić zysk netto w wysokości 100 i martingale rozpoczyna się ponownie od zera .

Jeśli stracisz pięć pierwszych rund , tracisz łącznie 3.100 (3.100 = 100 + 200 + 400 + 800 + 1600) . Na szóstym obrocie postawisz 3200 . Jeśli znowu wygrywasz , masz zysk netto w wysokości 100

Jeśli stracisz pierwsze sześć rund , można stracić w sumie 6300 , która jestcała kwota masz dostępne , więc nie można mieć do podwojenia depozytu w następnej rundzie . W tym momencie w Martingale nie może kontynuować .

W tym przypadkuprocent prawdopodobieństwo 6300 ( gdynie można kontynuować Martingale ) równa prawdopodobieństwu sześciu kolejnych porażek. Jest toprzypadek , na przykład , amerykański ruletki (q = 20/ 38) jest (20 /38) ^ 6 = 2,1256 % . Prawdopodobieństwo wygranej 100 jest równa 1 minusprawdopodobieństwo straty, rzędu 6 w naszym przypadku , 1 - (20 /38) ^ 6 = 97,8744 % .

Wartość oczekiwana wygranej jest to ( 100 * 0,978744 ) = 97,8744 ( ewentualnie pomnożonej przez prawdopodobieństwo wygrania tej nagrody ) .

Oczekiwana wartość odsetka następnie ( 6300 * 0,021256 ) = -133,9128 ( ewentualnie strat pomnożonej przez prawdopodobieństwo utraty ) .

Oczekiwana wartość strategii wynosi 36034 (oczekiwane zwycięstwo minus przewidywane straty ) .

Dotychczasowe rozważania były oparte na poszukiwaniu wartości oczekiwanej wygranej lub straty , zatem związek między prawdopodobieństwem, że przegramy, i jak wiele tracimy w tym przypadku . Przechodzimy do problemu i gdzie indziej i zapytać , jakie jest prawdopodobieństwo , że stosowanie martyngału nezbankrotujeme wcześniej niż podwoić kwotę , z jaką przyszedł do kasyna .

Biorąc pod uwagę te same warunki jak powyżej, można zapytać , jakie są szanse na sześć kolejnych strat , jeśli opieramy się tylko na czerwony / czarny lub parzyste / nieparzyste . Chociażprawdopodobieństwo sześciu kolejnych strat sześciu obrotów jest dość mała ( 2,1256 % ) , z coraz większą liczbą obrotów zwiększa się bardzo szybko .

W 68 obrotów jest 50,3 % szans, że tracimy sześć razy z rzędu .

Na 150 obrotów80,6 % szans, że tracimy sześć razy z rzędu .

Na 250 obrotów95,3 % szans, że tracimy sześć razy z rzędu .

Podwoiliśmy naszą pierwotną kwotę 6300 z tym, że nasz pierwszy depozyt wynosi 100 ( jak wyżej ) , będziemy potrzebować minimum 63 obrotów ( w bardzo mało prawdopodobnym przypadku , że my wszystkie te 63 spinów wygrał po raz pierwszy ) , do 378 obrotów (w tym samym mało prawdopodobnym scenariuszu , wygrywamy każdą rundę po prostu kręcić na 6 ) . Najprawdopodobniej będziemy potrzebować około 150 obrotów . Jednak już na 150 obrotów mają prawdopodobieństwo sześć z nich strat 80.6% ( patrz wyżej ) .

Zakłady na klasyczny czarny i czerwony może być zastąpiony przez innych gier . Ograniczenie przypadek występuje na przykład , gdy rzucając monetą , gdzie obie strony mają taką samą wartość prawdopodobieństwa a prawdopodobieństwo wystąpienia straty nie jest zatemsamo jak nagrody ( Jeśli płacisz za wygraną dwa razy , więc jest touczciwa gra - ale takie znaleźć w kasynach ) . Jest na 150 obrotów szansa, że ​​tracimy sześć razy , 70,7 % . W grze w którychprawdopodobieństwo , która traci większą niż 50 % , a zatem jestto wartość jest większa.

Nasze rozumowanie było oparte na sześciu kolejnych porażek. W większych kasynach można postawić większe sumy i możemy stracić nasz zakład po podwojenie kilka razy . Niezależnie jednakprawdopodobieństwo podwojenia ilości przed naszą zbankrutować pozostajetaka sama. Mamy Podczas stracić więcej razy, niż sześć razy z rzędu w celu bankructwa , tak jak musimy grać dłużej , podwoiliśmy nasze pieniądze .

Życzymy dużo szczęścia przy użyciu martingale ruletkę .

Inne wersje językowe :

Martingale v ruletě Ruletový systém Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale Martingale